Casa Del Mar 2Br Pool Supermarket Close To Puerto Banus And Beach

  • 149 μ²

Το διαμέρισμα Casa Del Mar 2Br Pool Supermarket Close To Puerto Banus And Beach Μαρμπέλλα απέχει περίπου 6 χλμ. από το Ανόι. Σ' αυτό το διαμέρισμα επίσης παρέχεται Wi-Fi και ιδιωτική στάθμευση.

Το διαμέρισμα διαθέτει βεράντα.

Τέμενος Βασιλιά Αμπντούλ Αζίζ απέχει περίπου 25 λεπτά με τα πόδια από αυτό το διαμέρισμα και ο σταθμός λεωφορείων Rotonda Sierra Blanca είναι σε απόσταση περίπου 5 λεπτών με τα πόδια. Το Πουέρτο Μπανούς απέχει περίπου 2 χλμ. από αυτό το κατάλυμα.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Casa Del Mar 2Br Pool Supermarket Close To Puerto Banus And Beach Μαρμπέλλα
Nice Casa Los Naranjos Marbella By Casa Del Sol Hr
Τιμή μόνο για κινητά

Nice Casa Los Naranjos Marbella By Casa Del Sol Hr

9.3
Άριστο 15 σχόλια
184 μ από το κατάλυμα
USD 216 USD 194
ανά νύχτα
Golf & Pool Oasis Near Puerto Banus
Τιμή μόνο για κινητά

Golf & Pool Oasis Near Puerto Banus

6.0
Ευχάριστο 1 σχόλιο
199 μ από το κατάλυμα
Cozy Pearl In Puerto Banus
Τιμή μόνο για κινητά

Cozy Pearl In Puerto Banus

9.4
Άριστο 11 σχόλια
211 μ από το κατάλυμα
USD 86 USD 77
ανά νύχτα

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Χώρος στάθμευσης

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Χρηματοκιβώτιο
    • VIP check-in/ -out
    • 24ωρη ασφάλεια

    Γεύματα

    • Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Στεγνωτήρα
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Επιτραπέζια παιχνίδια

    Αναψυχή

    • Εξωτερική πισίνα
    • Ξαπλώστρα

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Μίνι μπαρ
    • Καθιστικό
    • Αίθριο
    • Ταράτσα
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται κατοικίδια

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 23:59
    Check-out: έως 12:00
    Αριθμός αδείαςVUT/MA/95785
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το διαμέρισμα Casa Del Mar 2Br Pool Supermarket Close To Puerto Banus And Beach;
      Τα γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Casa Del Mar 2Br Pool Supermarket Close To Puerto Banus And Beach περιλαμβάνουν Πουέρτο Μπανούς, που απέχει 25 λεπτά με τα πόδια.
    • Το διαμέρισμα Casa Del Mar 2Br Pool Supermarket Close To Puerto Banus And Beach προσφέρει πάρκινγκ;
      Το διαμέρισμα Casa Del Mar 2Br Pool Supermarket Close To Puerto Banus And Beach παρέχει ιδιωτική στάθμευση στους πελάτες.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα Casa Del Mar 2Br Pool Supermarket Close To Puerto Banus And Beach;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα Casa Del Mar 2Br Pool Supermarket Close To Puerto Banus And Beach περιλαμβάνουν Fresh Food Cafe και Sister's Taperia και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.

    Τοποθεσία

    Map

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Casa Del Mar 2Br Pool Supermarket Close To Puerto Banus And Beach Μαρμπέλλα

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο